Wolność Kosmetyków

Dziękujemy za swoją urodę

Twarze wielkiego miasta

Katowice to duże miasto – pełne ludzi śpieszących na co dzień do pracy, niewyspanych, zmęczonych, zestresowanych. Taki tryb życia niestety negatywnie wpływa nie tylko na zdrowie, lecz również na wygląd. Nasza twarz staje się blado-szara, oczy są podkrążone i pozbawione blasku a cera przesuszona albo przeciwnie – z krostkami czy zmianami trądzikowymi. Ponadto nie mamy czasu dokładnie oczyścić twarzy, zadbać o kształt brwi, kolor rzęs, o porządny makijaż. W efekcie wyglądamy i czujemy się gorzej. Jak poprawić wygląd i samopoczucie?

Najprostszym sposobem będzie udanie się do salonu kosmetycznego w Katowicach (swiaturody.com Katowice). Wtedy to kosmetyczka obejrzy dokładnie naszą twarz i oceni, jakie zabiegi są potrzebne, aby przywrócić jej dawny blask. A zatem z jakich zabiegów możemy skorzystać u kosmetyczki? Przede wszystkim w procesie pielęgnacji twarzy najważniejsze jest jej dokładne oczyszczenie. Tutaj możemy skorzystać ze znanej szeroko opcji jaką jest peeling kawitacyjny. Znakomicie oczyszcza on i rozjaśnia skórę. Ponadto znaną techniką prowadzącą do dotlenienia skóry, wzmożenia produkcji kolagenu, znakomitego oczyszczenia cery jest również mikrodermabrazja. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi z użyciem kwasów owocowych, które nie tylko świetnie oczyszczają skórę, lecz również wpływają na jej równomierny koloryt oraz ładnie rozświetlają. Warto dodać, że wiele salonów posiada także w swojej ofercie przeróżne inne zabiegi, takie jak np: peeling migdałowy. Kolejnym etapem w pielęgnacji twarzy jest nawilżenie. Tu kosmetyczka dobierze odpowiednią maseczkę, która szybko przywróci naszej twarzy prawidłowe nawodnienie i elastyczność. Na koniec warto jeszcze zafundować sobie masaż twarzy. Nie zdajemy sobie bowiem nawet sprawy, jak bardzo na co dzień nasze mięśnie są napięte. Dzięki takiemu masażowi wygładzimy twarz, zredukujemy zmarszczki i zapobiegniemy powstawaniu kolejnych oraz spowodujemy ogólnie, że nasza twarz będzie wyglądała młodziej. Warto także nadać brwiom odpowiedni kolor i kształt. Ponadto dobrze jest choć raz wykonać przykładowy makijaż dzienny u kosmetyczki. Ona dokładnie oceni, jakie są zalety i wady naszej twarzy i jak powinnyśmy się malować.


Comment ( 1 )

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>