Wolność Kosmetyków

Dziękujemy za swoją urodę

Profesjonalny zabieg w gabinecie kosmetycznym w Bełchatowie

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu regeneracji cery. Są to zabiegi mało inwazyjne i niezwykle skuteczne. Mogą być przeprowadzone przez salon kosmetyczny zatrudniający kosmetologa lub certyfikowaną kosmetyczkę. Aby znaleźć taki salon w Bełchatowie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: „kosmetyczka Bełchatów na swiaturody.com”.

Na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest w dwóch etapach. Podczas pierwszego etapu zostaje pobrana od pacjentki krew za pomocą specjalnego, jednorazowego zestawu. Pobrana krew jest umieszczona w wirówce w celu odseparowania erytrocytów i leukocytów od osocza z koncentratem płytek krwi. Kolejnym etapem jest wstrzyknięcie preparatu w skórę twarzy za pomocą specjalnego urządzenia, w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie niesie za sobą ryzyka zakażenia wirusem HIV czy wirusem żółtaczki wszczepiennej. Nie powoduje też żadnej alergii ani uczuleń. Prawidłowo wykonany jest całkowicie bezpieczny i stanowi wspaniałą alternatywę dla osób, które nie tolerują kwasu hialuronowego.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu i należy odstawić palenie papierosów. Przez kilka tygodni powinno się spożywać zdrowe pokarmy i owoce bogate w witaminę C. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża oraz karmienie piersią, nowotwór, choroby autoimmunologiczne, choroby krwi oraz zaburzenia krzepliwości, choroby bakteryjne, wirusowe i infekcje.

Zastosowanie

Osocze bogatopłytkowe doskonale sprawdza się w rewitalizacji skóry. Cera staje się jędrna, promienna, nabiera blasku i wygląda dużo zdrowiej i młodziej. Metoda ta też jest niezwykle skuteczna w leczeniu blizn po trądziku młodzieńczym. Dzięki zastosowaniu osocza znikają drobne zmarszczki, a głębokie bruzdy ulegają wyraźnemu spłyceniu. Zabieg pomaga szybciej zregenerować skórę po zabiegach z użyciem lasera. Najnowszym zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest leczenie łysienia. Dzięki terapii włosy przestają wypadać i wyrastają nowe. Metoda jest dość kontrowersyjna, ale coraz bardziej powszechnie stosowana. Klientki boją się zarażenia chorobami krwi, ale takie ryzyko nie istnieje, gdyż pobierana i wstrzykiwana jest własna krew pacjentki pozbawiona jedynie erytrocytów i leukocytów. Kobiety coraz chętniej wykonują ten zabieg i zadowolone z rezultatów niejednokrotnie powracają, by wykonać go ponownie.


Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>