Wolność Kosmetyków

Dziękujemy za swoją urodę

Popularne usługi salonów kosmetycznych

  • 16 lutego 2017
  • Bez kategorii
  • No Comments

Na terenie większości dużych miast, w tym Lublina, znajduje się spora ilość salonów kosmetycznych. To nikogo nie dziwi, ponieważ bardzo duża rzesza pań stara się dbać o swój wygląd nie tylko w domowych warunkach, lecz także poddając się zabiegom oferowanym przez profesjonalistów (swiaturody.com/lublin,kosmetyczka,9.html). Oczywiście zabiegów oferowanych przez salony jest wiele, jednak część z nich cieszy się największym uznaniem wśród klientek. O które konkretnie zabiegi chodzi?

Peeling kawitacyjny – zabieg mający oczyścić skórę twarzy, jest jednak wykonywany przy użyciu ultradźwięków. Taki rodzaj peelingu jest bezbolesny i niesie za sobą wiele korzyści. Poza oczyszczeniem skóry twarzy podczas zabiegu zostają wprowadzone składniki, których zadaniem jest nawilżenie skóry, jej ujędrnienie, czy spłycenie zmarszczek. Jak widać peeling kawitacyjny niesie za sobą wiele korzyści.

Regulacja oraz makijaż brwi – dobry salon kosmetyczny ma w swojej ofercie nie tylko regulację brwi (wyrywanie zbędnych włosków z łuku brwiowego), ale także oraz makijaż permanentny. Podczas zabiegu kosmetyczka nie tylko nadaje łukowi brwiowemu estetycznego kształtu, ale także aplikuje pigment, dzięki któremu kolor włosków staje się bardziej wyrazisty i efektowny. Klientka przed przystąpieniem do zabiegu powinna się do niego dobrze przygotować – przede wszystkim już na około miesiąc przed planowaną wizytą w salonie kosmetycznym nie regulować łuku brwiowego, ponadto odpowiednio nawilżyć skórę łuku brwiowego, aby pigment był możliwie najbardziej wyrazisty. Po kilku tygodniach od momentu zrobienia makijażu permanentnego wykonana zostaje korekta – uzyskany efekt może utrzymać się nawet przez kilka lat.

Przedłużanie rzęs – to usługa, z której warto korzystać wyłącznie w renomowanych salonach kosmetycznych, bowiem wymagają dużej wprawy od stylistki, która podczas aplikacji rzęs musi wykazać się dużą precyzyjnością. Zadaniem stylistki rzęs jest doklejenie do jednego włoska jednej lub większej ilości sztucznych rzęs. Ich dokładna ilość jest uzależniona od tego, jakim efektem jest zainteresowana klientka. Panie chcące uzyskać efekt naturalny powinny zdecydować się na metodę 1:1, klientki, które interesuje bardziej wyrazisty efekt powinny natomiast pokusić się o którąś spośród metod objętościowych, na przykład 3:1 (3 rzęsy sztuczne przyklejane są do jednego naturalnego włoska), 4:1 czy nawet 8:1.


Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>